Österreichisches Umweltzeichen
Start   |   O marce   |   Produkty   |   Gdzie kupić   |   Kontakt

O marce

SEFRA to wiodący austriacki producent farb dla budownictwa, obecny na rynku od 1886 roku. Nieprzerwana produkcja farb od 129 lat owocuje doświadczeniem i wysoką jakością, która jest doceniana przez wszystkich malarzy.

Jakość

Produkty Sefra uzyskały uznanie na rykach europejskich dzięki najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatami ISO oraz konkurencyjnej cenie w tym segmencie produktów. Certyfikat OFI CERT wiodącego eksperta w dziedzinie technologii materiałowej i przebudowy budynków zapewnia, że produkty są najwyższej jakości. Farby i tynki Sefra to wysokiej jakości produkty stosowane przede wszystkim przez inwestorów przemysłowych na dużych inwestycjach oraz także przez wykonawców na mniejszych obiektach. Dzięki swoim doskonałym właściwościom, stale ulepszanej recepturze, wysokiej odporności na zmywanie i ścieranie, bardzo dobremu pokryciu oraz możliwości barwienia w palecie NCS i RAL, produkty te znajdują uznanie w całej Europie. Dodatkowo łatwość aplikacji zapewniają owalne pojemniki, umożliwiające malowanie bezpośrednio z wiaderka. Nasze farby posiadają stosowne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, zdobyte poprzez szerokie badania laboratoryjne. Produkty oznaczone symbolem opisanym poniżej posiadają wszystkie cechy wymienione i są:


  • Antyalergiczne
  • Niezawierają substancji szkodliwych
  • Sprawdzone na działanie fizjologiczne

Asortyment

Asortyment Sefry obejmuje szeroką paletę produktów, począwszy od farb i tynków na duże obiekty, poprzez wysoką jakość farby do wykańczania wnętrz, po specjalistyczne produkty takie jak farby lateksowe czy farby z czystym akrylem oraz farby i tynki zewnętrzne akrylowe, silikonowe, oraz silikatowe. Do produktów tych stosowane są specjalistyczne preparaty gruntujące, tworzące znakomity system powłok SEFRA. Doskonale przylegające do podłoża oraz odporne na warunki atmosferyczne. Ponadto Sefra posiada w swojej ofercie doskonałe lakiery do drewna, zapewniające ochronę na długi czas oraz lakiery do metalu.